Repertoire

B | C | D | F | H | J | L | M | N | O | P | R | S | T | V | W | Z

B
 
Bach, J. S.
Johannes-Passion
Magnificat
Motette
Messe h-Moll
Weihnachtsoratorium
Beethoven, L. van
IX. Sinfonie
Missa solemnis
Messe C-Dur
Gefangenenchor aus der Oper Fidelio
Berlioz, H.
Fausts Verdammnis
Lelio
Bernstein, L.
Kaddish
Chichester Psalms
Bok, M.
Missa solemnis
Skřítkové z Křinického údolí (Die Zwerge aus dem Kirnitzschtal)
St. Zdislava
De profundis
Borodin, A.
Polowetzer Tänze
Bořkovec, P.
Madrigale über die Zeit
Brahms, J.
Liebeslieder, op. 52
Britten, B.
A Ceremony of Carols
C
 
Charpentier, M.-A.
Te Deum
D
 
Debussy, C.
Le Martyre de saint Sébastien
Duruflé, M.
Quatre motets sur des thémes grégoriens
Dvořák, A.
Klänge aus Mähren
Messe D-Dur
Requiem
Stabat Mater
Die Geisterbraut
Te Deum
F
 
Fauré, G.
Requiem
Fišer, L.
Weihnachtslieder
Foerster, J. B.
Stabat Mater
H
 
Händel, G. F.
Messiah
Johannes-Passion
Samson
Hanuš, J.
VII. Sinfonie
Glagolitische Messe
Flos Florum
Haydn, J.
Nelsonmesse
Die Schöpfung
J
 
Janáček, L.
Glagolitische Messe
Vaterunser
L
 
Liszt, F.
Christus
Lotti, A.
Missa sapentiae
Lukáš, Z.
Requiem
M
 
Mahler, G.
II. Sinfonie
III. Sinfonie
VIII. Sinfonie
Martinů, B.
Vier Marienlieder
Hymne an St. Jakob
Legende aus dem Rauch des Kartoffelkrauts
Madrigale
Mikesch vom Berge
Das Öffnen der Brunnen
Feldmesse
Löwenzahn-Romanze
Der Berg der drei Lichter
Mendelssohn-Bartholdy, F.
Psalme
Messiaen, O.
Trois petites liturgies
Mozart, W. A.
Ave verum
Krönungsmesse
Messe C-Dur
Messe c-Moll
Requiem
N
 
Novák, V.
Balladen
O
 
Orff, C.
Carmina burana
P
 
Pärt, A.
Te Deum
Johannes-Passion
Pavlica, J.
Friedensoratorium
Poulenc, F.
Messe G-Dur
Weihnachtsmotette
Ostermotette
Gloria
Stabat Mater
R
 
Rachmaninov, S.
Vigilie
Rejcha, A.
Te Deum
Růžička, K.
Celebration Jazz Mass
Requiem – Eternal Light (dem Andenken an Pavel Kühn gewidmet)
Ryba, J. J.
Böhmische Hirtenmesse
S
 
Schönberg, A.
Drei Volksliedsätze
Gurre-lieder
Schostakowitsch, D.
Antiformalistisches Rajok
Orango
XIII. Sinfonie – Babi Jar
Simon, L.
Requiem
Smetana, B.
Böhmisches Lied
Dalibor
Libusa
Die Mitgift
Strawinski, I.
Psalmensinfonie
Suk, J.
10 Frauenchöre
Lebensreife
T
 
Thuri, F. X.
Wassermusik
Trojan, P.
Vokalsinfonie
Tučapský, A.
Fünf Motetten für die Fastenzeit
Tüür, E. S.
Requiem
V
 
Verdi, G.
Requiem
Quattro pezzi sacri
Vittoria, T. L. de
Missa O magnum mysterium
Vivaldi, A.
Gloria
W
 
Webber, A. L.
Requiem
Z
 
Zahradník, J.
Missa Egrensis
26.9.2017, 19:30, Praha, kostel sv. Šimona a Judy
W. A. Mozart: Korunovační mše
29.9.2017, 19:30, Mariánské lázně
Beethoven: 9. symfonie
13.10.2017, 19:30, Praha, Rudolfinum
Pocta českým filmům a pohádkám III

Všechny koncerty