Zveme vás na dva benefiční koncerty - 2. 9. do Broumova a 8. 9. do Adršpašských skal.

Nenechte si ujít 2. září závěrečný koncert festivalu Za poklady Broumovska a Celebration Jazz Mass Karla Růžičky a 8. září open air koncert v ojedinělém prostředí skal.

V sobotu 2. září v rozezní Klášterní kostel sv. Vojtěcha známá Celebration Jazz Mass Karla Růžičky. Koncert bude vzpomínkou na v loňském roce zesnulého skladatele a jazzového pianistu Karla Růžičku. Tímto koncertem bude zakončen již 12. ročník festivalu Za poklady Broumovska. Výtěžek z koncertů je využit na rozvoj a opravy kostelů Broumovska, ve kterých všechny koncerty probíhají. Přijďte se v sobotu 2. 9. v 18:00 hodin podívat do jednoho nejkrásnějších z nich přímo v Broumově. Vstupné dobrovolné. Spolu s Kühnovým smíšeným sborem účinkují Komorní sólisté Karla Růžičky, Škampovo kvarteto, ke klavíru usedne Jakub Dvořáček, sopránové sólo zpívá Michaela Šrůmová, koncert řídí Marek Vorlíček.

Aktuální informace o festivalu můžete sledovat na stránkách pořadatele nebo jeho facebookovém profilu.

8. září 2017 se vydejte za námi na koncert nazvaný poeticky Když i skály naslouchají. Hlavním účinkujícím a pořadatelem koncertu je, jak sám sebe popisuje, věkem i tělem mladý orchestr složený z nadšených muzikantů - Police Symphony Orchestra (PSO). A my jsme rádi přijali pozvání na ojedinělou událost v Adršpašských skalách, ve kterých zazní v pátek 8. 9. v 19:00 hodin filmové melodie, ale i duchovní hudba. Výtěžek tohoto benefičního večera (již 4. ročník) bude věnován Nadačnímu fondu Hospital Broumov. Vstupné dobrovolné. 

Pro více informací sledujte webové stránky pořadatele nebo událost na facebooku.

Těšíme se na vás na jednom z benefičních koncertů v září 2017.


zpět na seznam novinek

20.5.2018, 18:00, Ústí nad Orlicí, Kostel Nanebevzetí Panny Marie
J. Kocián: Slavnostní mše
23.5.2018, 19:30, Hradec Králové, Sál Filharmonie Hradec Králové
L. Janáček: Glagolská mše
29.5.2018, 20:00, Praha, Obecní dům, Smetanova síň
Pražské jaro, Čajkovskij, Stravinskij, Novák

Všechny koncerty

Chcete být informováni o aktuálních koncertech sboru? Přihlaste se k odběru novinek.

Partneři / Partners

Partneři

-->