Film Music Prague

Hned tři koncerty v rámci festivalu Film Music Prague nás čekají v druhé půlce dubna.

V pátek 20. 4. vystoupíme dvakrát v pražském Foru Karlín - od 14:30 a 19:00. Festival Film Music Prague 2018 uvede další multimediální show s hudbou slavných skladatelů skupiny s názvem TWO STEPS FROM HELLThomas Bergersen a Nick Phoenix jsou populární díky nadupaným, dynamickým a originálním podkresům teaserů a trailerů k hollywoodským filmům. Zpěvačka Merethe Soltvedt bude sólistkou koncertu.

Hned o dva dny později, tedy v neděli 22. 4. pak budeme součástí závěrečného koncertu s názvem True Stories Gala v pražském Rudolfinu. Festival Film Music Prague 2018 zakončí galakoncert hudby z filmů, které jsou inspirované skutečnými událostmi. Skladatel ILAN ESHKERI uvede svoji hudbu ze snímku KRÁLOVNA VIKTORIE. Program nabídne ukázky z oscarových soundtracků KRÁLOVA ŘEČ nebo SCHINDLERŮV SEZNAM, jehož hlavní téma zahraje vynikající česká houslistka Olga Šroubková, vítězka soutěže Pražského jara. Nechybí slavný TITANIC Jamese Hornera nebo TEORIE VŠEHO od Jóhanna Jóhannssona. Ve světové premiéře zazní suita ze snímku VALKÝRA. A v neposlední řadě jsou na programu Vangelisova hudba ze snímku OHNIVÉ VOZY (Chariots of Fire) nebo oscarový LAWRENCE Z ARÁBIE. Koncert doplní atraktivní scénické osvětlení. Mezi hosty koncertu bude také skladatel Ilan Eshkeri.

Účinkuje Symfonický orchestr Českého rozhlasu pod vedením dirigenta Chuheie Iwasakiho a Kühnův smíšený sbor se sbormistryní Lenkou Navrátilovou.

Více informací k oběma koncertům včetně prodeje vstupenek najdete zde na stránkách pořadatele.

zpět na seznam novinek

27.6.2018, 19:30, Praha, Smetanova síň, Obecní dům
L. Janáček: Glagolská mše, Závěrečný koncert FOK
28.6.2018, 19:30, Praha, Smetanova síň, Obecní dům
L. Janáček: Glagolská mše, Závěrečný koncert FOK
15.7.2018, 19:00, Praha, Obecní dům
Ennio Morricone: Musica Assoluta

Všechny koncerty

Chcete být informováni o aktuálních koncertech sboru? Přihlaste se k odběru novinek.

Partneři / Partners

Partneři

-->